Toľko ste ju chceli, až ste ju dostali. S rozbehom a otočkou. Najtemnejšiu knihu o vašom meste Mukačeve. Pardón, Košiciach.

Chcem KSC KÓD/CODE

KSC KÓD/CODE

Ešte menej sentimentu, ešte menej zľutovania, ešte menej farieb. KSC KÓD/CODE je dokumentárna kniha, ktorá sa vracia do vášho/nášho mesta, je trochu iná, ako bola pri svojom odchode. Milujeme ju, ako len rodič dokáže ľúbiť svoje dieťa vo chvíli, keď mu musí povedať pravdu o tom, že je adoptované.

KSC KÓD/CODE je kódom mesta Košice. Je farebné len natoľko, nakoľko sú farebné ulice a fantázia obyvateľov. Je hrubé len natoľko, nakoľko dokáže využívať svoj vlastný potenciál. Je dostupné len natoľko, nakoľko sa dá do mesta dostať.

Kúpiť KSC KÓD/CODE

Premrštené ceny, prestavené taxametre, ošikané sedadlá, žiadne potvrdenia, nevetraný interiér, vodič s€ podmienečným trestom za násilné skutky posielajúci textové správy v€ plnej rýchlosti nehľadiac na križovatky a€ prechody pre chodcov a€ chodcov a€ ich životy. A€ na dôvažok zlá hudba, ktorú si títo vodiči púšťajú!

KÓD: MESTO DUCHOV Plagát KSC KÓD/CODE

Severné nádražie (slovensky Stanica Žilina-Záriečie) je jedným z mála svetiel, ktoré ešte vládzu svietiť. S obdivom sa z Východného pobrežia pozeráme na vytrvalosť, odvahu a otvorené hlavy severonádražných ľudí.

Chceme podporiť ich úsilie, ktorým skladajú Novú Synagógu. Od teraz, až do odvolania, pošleme z každej knihy KSC Kód/Code, ktorú si zakúpite na vychodnepobrezie.org/ksc, 3€ (slovom tri eurá). Na konci každého mesiaca vás budeme informovať, koľko peňazí sme poslali na účet Novej Synagógy.

Nova Synagoga Žilina

Objednať KSC KÓD/CODE
{{total | number:2}} €

Objednávka prebehla úspešne!

Kópiu objednávky sme vám zaslali na váš email. O odoslaní knižky vás budeme informovať emailom. Medzitým sa pochváľte kamarátom!

{{error}}

Objednaním súhlasíte s obchodnými podmienkami.

Platba prevodom na účet

Pri platbe prevodom uveďte číslo vašej objednávky ako variabilný symbol. Knižky odosielame po pripísaní platby na účet (zvyčajne 2-3 pracovné dni). O odoslaní knižky vás budeme informovať emailom.

  • Číslo účtu
  • 2922845623/1100 Tatra banka
  • IBAN SK4911000000002922845623
  • SWIFT/BIC TATRSKBX

Dobierka Slovenskou Poštou

Knižky v rámci Slovenskej republiky zasielame aj na dobierku. Zaplatíte vášmu poštárovi. K cene sa účtuje cena dobierky podľa cieľovej krajiny. Knižky sú odosielané do 48h a o odoslaní vás budeme informovať emailom.

Otázky a objednávky do zahraničia

Ak máte otázky, potrebujete poradiť alebo chcete objednať knižky do zahraničia napíšte nám na objednavky@vychodnepobrezie.org.

For communication in English mail us ksc@vychodnepobrezie.org.